Teksti Origjinal

Refreni.

Se ti je me faaj aj aj
Syt e tu Po qajn aj ajn
Mthoje se mke dasht
Por ne fund e pash

Se ti je me faaj aj aj
Syt e tu Po qajn aj ajn
Mthoje se mke dasht
Por ne fund e pash

Strofa 1.

Me fluturu e pastaj me ra n’toke
Koha me diell Po m’duket shum e ftohte
Nga 1 genjeshtare nuk ke se ça me prit
Ndjenjat i shite me çmimin me te lire

Copa copa bone
Mu dhe zemren tone
1 million te mira
Sa shpejt qe i harrove


Copa copa bone
Mu dhe zemren tone
Jo nuk ka me keq
Kur t’hedh posht ajo qe doje

Para refren.

Jo mos me genje
Kurr jo mos me genje
S’ka me pas me ne
Kurr s’ka me pas me ne

Refreni.

Se ti je me faaj aj aj
Syt e tu Po qajn aj ajn
Mthoje se mke dasht
Por ne fund e pash

Se ti je me faaj aj aj
Syt e tu Po qajn aj ajn
Mthoje se mke dasht
Por ne fund e pash

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021