Teksti Origjinal

Ref

Uh Alo
Me me me knu

Sikur un st’ka dasht kerkush
A ha ha ha ha ha harro
Ha Ha ha harro
U alo alo qele qele qele prano bile
Se t’kom dasht pa hile hile
Prano prano bile bile

Verse 1

Nalu
Hmm
Po du me t’vet diçka
A thu a ke ndryshu hala
A thu a je e njejt hala me mu
A thu me tjeter kan ti koke dal e koke
Hmm te ai
Ke pas qef me hmm nice shum nice
Ti ke tash un s’kom faj faj faj
S’ka me t’dasht ma shum se un nein nein
Hajt kallxom
Uh baby jem ku ku ke ba ven
Ku ke ba ven ku ku baby jem
Ah bebi ah beba ah bebi jem
Ku ke ba ven kuku ti ke ba ven

Ref

Uh Alo
Me me me meno
Sikur un st’ka dasht kerkush
A ha ha ha ha ha harro
Ha Ha ha harro
U alo alo qele qele qele prano bile
Se t’kom dasht pa hile hile
Prano prano bile bile

Verse 2

A t’kujtohet kur je ti me mu
Je i me mu
Tash rrim online
As njani s’shkrujm
E di s’ki gjum
Edhe un jam qut
Mu s’ka kush t’mlon
Ty s’ka kush t’run
Oh noo
Kur u ndam ti a kajte
Hmm
Masanej su pam
Ti ti ti ti ket dashni e vrave
E vraveee

Ref

Uh Alo
Me me me meno
Sikur un st’ka dasht kerkush
A ha ha ha ha ha harro
Ha Ha ha harro
U alo alo qele qele qele prano bile
Se t’kom dasht pa hile hile
Prano prano bile bile

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021