Teksti Origjinal

Njifem si i pari
Erdha me Ferrari
Me pa se cka bagazhi
Shoki t’hik zari
Rethohem me mangupa
S’di se cka eshte tuta
Shokt sun mi prek
Se shokt i kom krejt cuba
Ndezim puro sikur n'kuba
Ecim vec me tufa
Mos kalo ka terri
Se jane cunat me kapuca
Statusin sun ma mrrijne kta
Mezi bojne do rrima
E kalumja ime
Ktyne ju duket sikur n’filma
S'kena dashni per ju chi chi man,
S'kena dashni per ju bitchy man,
Ditet e sotit djemt ma zi se femrat e kqia batty man,
Jam zone private
Private Jet
Kta m’lypin n’toke
E une jam te ret
Kur m’bojne si t’forte
Ah kuku medet
Kta po lypin pune
And I am the Chief

REF:
Grande, bitch youre lookin at a star
Call me Grande
24 + 7 I am grande
Grupin tem, grupin tem
Thirre Grande
Sille kon dush
Cuz I’m a Boundy, Grande
Nuk boj kange
Por boj vepra Call me Grande
24 + 7 I am grande
Grupin tem , grupin tem
Thirre Grande
Sille kon dush
Cuz I’m a Boundy, Grande

Ju mundoheni me bo karriere
Ndersa une jam kthy ne brend
Une nuk e njeki moden permas
Mu moda m’njek cdo hap
Nese ti nuk ke ni per ne
Do te thote qe s’ke ec me kohen
Po normal ti ke ni per ne
Normal ti e din ca bohet
Kom fansat e flakte
Trupin e flake
biles dhe inatcinjt i kam te flakt
Xhepat i mushim perplot e perplot
Sa po derdhim pertok pertok e pertok
Cunat hyne mren
Nihet prezenca qe dikush po vjen
Cunat dun ven
Silli do shishe se femnat po dehen
Sonte nuk flejme
Nisna per plazh
Masi ta djegim
Me 30 vete(x2)
Porosisin 10 shishe
Dhe i hapim dy
Kta e bojne per pordhe
Kta e bojne per sy
Na kur jena n’club
E bojm me ra shi
We smoke that Ganja up in the VIP

REF:
Grande, bitch youre lookin at astar
Call me Grande
24 + 7 I am grande
Grupin tem, grupin tem
Thirre Grande
Sille kon dush
Cuz I’m a Boundy, Grande
Nuk boj kange
Por boj vepra call me Grande
24 + 7 I'm grande
Grupin tem , grupin tem
Thirre Grande
Sille kon dush
Cuz I’m a Boundy, Grande

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

KartolinaShqip v2.0 © 2018