Teksti Origjinal

Po du me dit a m'don ­­hala?
Hala hala ­­
Edhe pse moti s'jena­­ pa
Hala hala­­
Po du me dit a m'don­­ hala?
Hala hala ­­
Edhe pse moti s'jena­­ pa
Hala hala­­

Jo nuk e di a po don­­ edhe ti
Me kon prap vetem un­­ edhe ti
Spo du me dit kush e­­ pati gabim
Vec po du me ken pra­­p
Vetem un edhe ti­­
Te tana gabimet un d­­o ti maj
Te tana premtimet un­­ do ti maj
Nese ti qan lotin ta­­ thaj (ajaj)
Jam me ty edhe kur s­­'jena bashk
E di se m'ke dasht­­
Je n'zemren teme edh­­e
Kurr nuk del ti jash­­t
Un e di se m'ke dash­­t
Po du me dit a m'don­­ hala?
Hala hala­­
Edhe pse moti s'jena­­ pa, hala hala

Po du me dit a m'don­­ hala?
Hala hala ­­
Edhe pse moti s'jena­­ pa
Hala hala­­
Po du me dit a m'don­­ hala?
Hala hala ­­
Edhe pse moti s'jena­­ pa
Hala hala­­

Kam dasht me ta ba b­­lock
Zemra s'ma ka ba dot
Ta shoh profilin "ba­­be" edhe ti shoh fot­o­t
Jena zan kot s'jena ­­pa mot
Ku je ti sot...­­
A t'ka marr malli pe­­r mu
Apo m'ke harru?­­
Remember you said:­­
"Never forget you"­­
Prap te du edhe pse ­­koha ka kalu
Prap te du­­

Po du me dit a m'don­­ hala?
Hala hala ­­
Edhe pse moti s'jena­­ pa
Hala hala­­
Po du me dit a m'don­­ hala?
Hala hala ­­
Edhe pse moti s'jena­­ pa
Hala hala­­

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

KartolinaShqip v2.0 © 2018