Teksti Origjinal

Sherr prej meje tybe s'ka, tybe s'ka, tybe s'ka
Thjesht xheloze du me t'ba, du me t'ba, du me t'ba ngucakeq valla jam, valla jam, valla jam
O dashni t'madhe per ty kam, per ty kam, per ty kam

Ref:
Hajt, hajt, hajt please
Falju ti hatrit dashnis
Hajt, hajt, hajt please
Perqafom hatri dashnis...(x2)

Ani, ani ti bllokom vec gabon, gabon, gabon
Ani, ani cka dush bom jo, jo ndjenjat s'mi ndryshon
U sa keq valla jam, valla jam, valla jam
O dashni t'madhe per ty kam, per ty kam, per ty kam

Ref:
Hajt, hajt, hajt please
Falju ti hatrit dashnis
Hajt, hajt, hajt please
Perqafom hatri dashnis...(x2)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:

KartolinaShqip v2.0 © 2018