Teksti Origjinal

Ne femijet,
Nuk interesohemi,
Asnjehere,
Per politike.


Vucka e Rama,
Gjithashtu Haradinaj,
Nuk na pelqejne aspak,
Duke bere grila.


Gjyshi jone i dashur,
Perse nuk na lejon ndonje film tjeter,
Ne nuk i pelqejme,
Aspak keto.


Nuk ka ndonje emision tjeter,
Pervec politikes,
Nuk e duam aspak,
S-deshirojme t-ia dijme.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021