Teksti Origjinal

Tomi edhe Xherri
Dy artista jane
Argetojne femijet
Zbukurojne ekran

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v4.0 © 2021