Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kasam Shaqirvela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Kasam Shaqirvela është një shkrimtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Imarton Osmani

Kushtrim Ymeri

Arber Sokoli

Orhan Dauti

Samir Maliqi

Elton Cemurati

Abdullah Troshupa

Vilson Junçaj

Valentin Juncaj

Tasin Demiri

Tags: Kasam Shaqirvela


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet