A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Kasamo është një këngëtar. KaSaMo (Kaltrin Morina) ka përfunduar mësimet e para në shkollën fillore mesme të ulët " Katër Dëshmorët " ne Ratkoc.Tani vijon mësimet ne shkollen e mesme "12 Maji " po ashtu në Ratkoc.qysh në moshë të re u vërejt talenti i tij për muzikë,talenti i tij për muzikë shtyri atë që ta inqizonte këngën e parë të quajtur " Dridhe Zemer " vitin e kaluar.Ai deri tani ka marrë pjesë në disa koncerte të organizuara nga individë të fshatit.Ai përveq këgës s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Addi Pllana

Katilirrebel

Niti

E-Mc Intro

Poku

Ardy

Leon Zaskoku

Arjan Lekaj

Ilsi Ademi

Lindi Sahiti


Tags: Kasamo, Kaltrin Morina

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019