A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kasem Lapa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Koronë-Picar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Kasem Lapa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 30 Shtator 2017, Kasem Lapa publikon videoklipin "Buzekuqe". Më datë 29 Maj 2019, Kasem Lapa publikon videoklipin "Xhaxhai"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Metlli Musaraj

Luka Qarri

Nasi Kerraj

Safet Lezaj

Klodjan Meçka

Eldion Mersini

Rudi Hasanllari

Saimir Menkaj

Rei Likaj

Adriatik Bibe


Tags: Kasem Lapa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019