Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Kastriot Ago - Bora S'ka Ndërmend Të Shkrij  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/04/2012

2012-04-27T14:18:40+00:00

Teksti:

Ismail Kadare

Muzika & Orkestrimi:

Aleksander VezuliKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bora S'ka Ndërmend Të Shkrij" kënduar nga Kastriot Ago.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kastriot Ago i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kastriot Ago:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet