A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kastriot Braho

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Kastriot Braho is a popular singer of Southern Albania Traditional & Traditional Wedding music. Më datë 18 Qershor 2014, Kastriot Braho & Feti Jance publikojnë videoklipin "Nur Teqe Shemberdhenj". Më datë 25 Qershor 2014, Kastriot Braho & Feti Jance publikojnë videoklipin "Moj E Mira E Suloves". Më datë 19 Qershor 2015, Kastriot Braho & Feti Janca publikojnë videoklipin "Nje Cupe E Nje Djale". Më datë 17 Maj 2018, Kastriot Braho publikon videoklipin "Nuse Si Lule Bore". Më datë 18 Shtator 2018, Kastriot Braho publikon videoklipi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Alban Emiri

Niku

Latuà

Chika

Danny Boy

Gjergj Jorgaqi

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Orhan Zeneli

Skender Xhafa

Pellumb Elmazi


Tags: Kastriot Braho, Kastriot Brao, Kastriot Braha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019