Kastriot Grajqevci
Kastriot Grajqevci
Kastriot Grajqevci
  • Vendlindja:
  • Prishtinë Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 16 Nentor 1985
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop-rock
Kastriot Grajqevci është këngëtar. Më datë 3 Nëntor 2018, Kastriot Grajqevci publikon videoklipin "Gabelica Ime".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0