Kastriot Kola (Milici)
Kastriot Kola (Milici)

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Kastriot Kola:

Biografia

BIOGRAFIA: Kastriot Kola (Milici) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore folklorike. Më datë 4 Korrik 2017, Kastriot Kola (Milici) publikon videoklipin "Kenga E Fanit". Më datë 29 Qershor 2018, Kastriot Kola, Gofile Paplekaj & Prena Beci publikojnë videoklipin "Dasma E Dukagjint". Muzika e këngës u punua nga Fran Kodra, ndërsa për orkestrimin u kujdes Luan Dagistani....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0