Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Tusha - Do Te Kthehem Perseri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Kastrioti:

As ne femijeri,
e as sot si burre,
moj vogelushja ime
su gezova kurre.

Larg ne vend te huaj
jeta mu me shkoj,
por malli me djeg
kur zerin ta degjoj.

Vogelushja( nuk ia di emrin :( )

O sa me ka marr malli,
sa me ke munguar,
Mos harro ti babi
çfar me ke premtuar.

Babi pse brengosesh
kur une jam krenare,
qe jam bija jote
e qe jam Shqiptare.

Kastrioti:
Te past babi bija ime
qe kaq shume po me mungon,
fjala jote kaq e ambel
zemren ma gezon,
fjala jote kaq e ambel
zemren ma gezon.

Se vertete te kam premtuar,
dhe se shpejti do te vi,
asnjehere ky vend i huaj
s behet Shqiperi

asnjehere ky vend i huaj
s behet SHQIPERI.Nuk kemi video për këtë këngë.
Kastriot Tusha - Do Te Kthehem Perseri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Kthehem Perseri".
3. Video është e këngës "Do Te Kthehem Perseri", por nuk këndohet nga Kastriot Tusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:


Komente 0