Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Tusha - Elbasani Luan Futboll Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Neper fushën krejt jeshil
Dalin djemtë portokalli
Qe te gjithë jemi me ju
Forca djema verdh e blu.

duam gol, ne duam gol
Elbasani loz futboll
duam fitore, ju mos u ndani
ne therrasim elbasani

Lulet tona janë për ju
Elbasani verdh e blu
Ne s'na tremb dot askerkush
Zemrat tona janë ne fushe.

duam gol, ne duam gol
Elbasani loz futboll
duam fitore, ju mos u ndani
ne therrasim elbasani

Ne prej jush duam fitore
Duam fitore veç fitore
Para djema me koken lartë
Si selvite e Namazgjase.

duam gol, ne duam gol
Elbasani loz futboll
duam fitore, ju mos u ndani
ne therrasim elbasani


Ky tekst u dërgua nga  MatriX


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kastriot Tusha - Elbasani Luan Futboll
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Elbasani Luan Futboll".
3. Video është e këngës "Elbasani Luan Futboll", por nuk këndohet nga Kastriot Tusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:


Komente 0