Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Kastriot Tusha - Vitet Ikin Tutje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  16

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Serenata"
Mora kitaren shoke
dhe nisa kengen time,
ta pime kete gote
me shoket dhe shoqerine

Se vitet ikin tutje
Dhe ikin nje nga nje
Se vajzat behen plaka
Rinia jo nuk vjen me

Rroku rrokullisni kadet
beni qejfin tamam
Se qejfi eshte i embel
Nuk blihet moj me para

Akordet:

D————————
Rroku rrokullisni kadet
————–A———-
beni qejfin tamam
——————-A7
Se qejfi eshte I embel
————————-D
Nuk blihet moj me para

D————-G
Se vitet ikin tutje
———————D
Dhe ikin nje nga nje
———————A
Se vajzat behen plaka
A7——————D
Rinia jo nuk vjen me


Më Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet