Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Tusha & Vikena Kamenica - Suos Le Ciel De Paris  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"World Music"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Vikena Kamenica

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Suos Le Ciel De Paris" kënduar nga Kastriot Tusha & Vikena Kamenica.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kastriot Tusha & Vikena Kamenica i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet