Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Tusha & Xeni (Shkelzen Jetishi) - Prej Shtepise Kur Jam Dal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Xeni (Shkelzen Jetishi)

08/02/2013

2013-02-08T08:49:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prej Shtepise Kur Jam Dal" kënduar nga Kastriot Tusha & Xeni (Shkelzen Jetishi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kastriot Tusha & Xeni (Shkelzen Jetishi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet