A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Kastriot Tusha & Xeni (Shkelzen Jetishi) - Te Kam Dashte Dhe Te Dua


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/02/2013

2013-02-08T12:01:09

See Also

Xeni (Shkelzen Jetishi)It's a long time that we try finding the lyrics to "Te Kam Dashte Dhe Te Dua" sung by Kastriot Tusha & Xeni (Shkelzen Jetishi).
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Kastriot Tusha & Xeni (Shkelzen Jetishi) attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Ramadan Krasniqi (Dani). We wish that's the lyrics you are looking for:

Te kam dasht dhe te dua une ty moj

vetull holle
Te kam dasht dhe te dua une ty moj

vetull holle

Tash ti me je larguar dhe me goje

spom fole
Tash ti me je larguar dhe me goje

spom fole

ref
Dhimte aspak nuk pate gjynah per

trupin tim
Dhimte aspak nuk pate gjynah per

trupin tim
Asnjeher sme knaqe vec me mbushe

hidhnim
Asnjeher sme knaqe vec me mbushe

hidhnim

Kane met ra ndermend moj fjalet qe

mi ke ndrru
Kane met ra ndermend moj fjalet qe

mi ke ndrru

E ne dhe kur te mblohem ti ke mem

kujtu
E ne dhe kur te mblohem ti ke mem

kujtu

ref
Dhimte aspak nuk pate gjynah per

trupin tim
Dhimte aspak nuk pate gjynah per

trupin tim
Asnjeher sme knaqe vec me mbushe

hidhnim
Asnjeher sme knaqe vec me mbushe

hidhnimmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019