Kastro Zizo

Kastro Zizo Bëhet Si Conchita

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[14-03-2016]
Në televizonin Klan sot ka nisur një spektakël i ri "Your Face Sounds Familiar” ku si për qël;lim ka daljen e Vip-ve në skenë duke kënduar dhe imituar një personazh të njohur.

Një nga konkurentët e këtij viti është edhe Kastro Zizo i cili sonte në daljen e parë ka vendosur që të maskohet si një personazh mjaft kontravers dhe i njohur për të gjithë.

Ai është shfaqur në skenë i veshur si Conchita Wurst(transversiti që fitoi Eurovsion 2014). I maskuar me paruke në kokë dhe me mjekrrën që e karakterizon edhe Conchitën pa dyshim që dhuroi shumë të qeshura në mbrëmjen e parë të "Your Face sounds familiar".
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kastro Zizo Bëhet Si Conchita


Komente 0