Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo - Gjinkalla Qe Dashurohet Ne 2070  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Muzika & Teksti:

Kastro Zizo

Këngë e albumit:

"Ketri, Pula Dhe Njeriu"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2007

Komente

Asnjë Koment

23/11/2007

2007-11-22T23:00:00+00:00maya te prita maya
dhe per mua ti falja
te mos e qaja plot besim e
ke peralla ti je gjinkalla
ajo qe po kerkoj
laya tregimin laya
maya te prita maya
dhe per mua ti faja
te mos e qaja plot besim e
ke peralla ti je gjinkalla
ajo qe po kerkoj
laya tregimin layaaa

maya te prita maya
dhe per mua ti falja
te mos e qaja plot besim
ke peralla ti je gjinkalla
ajo qe ben kër kër e
laya tregimin laya

maya te prita maya
dhe per mua ti falja
te mos e qaja plot besim
ke peralla ti je gjinkalla
ajo qe po kerkoj
laya tregimin layaaaa


Ky tekst u dërgua nga  ritA
Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet