Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo - Komplet Komplot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

(kastrooo

-nuk degjoj gje nuk degjoj gje ca po bohet?

kastrooo

-mere me long mere me long )

Nga hapesira nga ju vet
zbriti me shum jet'
edhe vajti nja 2000 vjet
nje njeri qe mallkoi - ju mallkoi per shum vjet
Zotin e kam hasem enemy
parasimpatiku im qe me jep dashuri
dhe kur thash me se fundi te ndryshoja si njeri
erdhi goca vogel donte dashuri
ku ta gjeja un ishte vone per te vepruar
mendjen te paraja kisha thjesht persekutuar
Pablo Eskobari nje milion' dollari e therret lushnjari
vetem 2 minuta kerkoj per ta mberthyer
per ta nxire fytyren per te dhene ty detyren

Si nje doberman me si qen dhe si ven
thash do le cdo gje dhe me pas vetes "BAM"
Vendi me sulmon dhe kerkon me korrupton (me korruptojn)
E nese me kerkoni ne ekstazi do perfundoni
shum shpejti hyp avionit
ku do shkoni
dhe gjithmon kontrollin e kam un se jetoni
mos mu afro me rri larg nuk pranoj
te jetoj ne mes teje dhe acidit kur mendoj
te shijoj - joj
femren e ksaj nate ta p**toj (ta p***toj)
lutem lutem lutem, futem futem futem
per ty behet lufta shoku im
Per ty behet luft o vlla se rri n'vlazzerim

(merre me long merre me long - merre me long) x8

Meso me shum ti japesh vetes sonte
edhe shoku yt i ngushte qe tradhetonte
kurre me pare nuk mendoja asgjesoje
me ke merresh me pare me mire kafshoje
dhe kur e dije pse me lutesh qe te shoh
pse me lutesh qe te lodh
me lutesh qe te njoh
dhe e dije
qe toka behet varr
qe toka behet varr
dhe ti ngelesh e pathar
e pa pare - e pa vrare
dhe ti ngelesh e pa vrare
dhe ti ngelesh e pa vrare

(
- Kastroooo

(merre me long merre me long - merre me long) - x8

- Kastrooooo

Merre me long


Ky tekst u dërgua nga OltionKastro Zizo
Publikimi: 17/04/2005
Festivali: Top Fest 2


Kastro Zizo - Komplet Komplot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Komplet Komplot".
3. Video është e këngës "Komplet Komplot", por nuk këndohet nga Kastro Zizo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente 0