Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kastro Zizo - 666
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "666".
3. Video është e këngës "666", por nuk këndohet nga Kastro Zizo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Kastro Zizo - 666 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2007

Komente

Asnjë Koment

01/09/2007

2007-08-31T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "666" kënduar nga Kastro Zizo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xheloo. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Lean po pina fuck the feelings
Kot po rrina killing dreams
Supreme boy style swag
Drunk as fuck holly crap
She said come on my way
She said weed on my veins
Love my puta deri n'vdekje
Baby boo pica ne etje
Rec studio kejt pertoj
Drinking blood scary boy
Nuk jetoj shadow n'loje
Cocaine thot dua n'goje

Girl you know what to do to a man (4X)

Flej n'studio everyday
Qe 12 nuk e lej
Endrra t'mdhaja si LA
Number 2 USA
High as fuck Lana Del Rey
Killing vibes Lana Del Rey
Drinkin wine Lana Del Rey
Romantic Lana Del Rey
Ti mke pa kejt o babo
Mbrapa plot kejt high sopranos
Esta vida FATOS NANO
Nga inati mos e prano
AK47 beat-a kam punu qe ku arrita
Hajde merr ktu dy tre pika
Nga kto rima qe renditaMë Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë