Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo - Tango Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tango" kënduar nga Kastro Zizo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

King Gold - Tango

200 Lule,
Mrena Shpis Sirenat E Policis,
N’dritare,
Jan Tu M’besdis Kan Ardh,
Me Bo Analiz Jam,
Tu Njek Paren Pa Hap,
Dritaren you
Stupid Ass Bitch Prej Meje,
E Ki Cigaren Kalli Duhan Mustaqet,
Si Kapedan Flokun E Kam Lan Per qata,
Si Po Ma Han Un jam i Ftoht,
Mulohna N’ver Me Jorgan Ujin Qe Kom N’trup As Dielli,
Mu, Nuk ma Than Lek,
On My Back Pack Kom Hoodin,
Black Black Menja,
Prodhon Rima Edhe Goja,
Po I Qet,
Vet Ndryshoj Me Flow,
Gow Mu,
Po Ma Then Seni Ju jeni krejt,
Low Qata,
Viewsat,
Po Bleni Femra dridh ma shpejt,
Po don ka na,
shishe me ngrejt Aj tipi,
sdo me kan me ne Qato,
po rrin,
tu hate Keni zan ndryshk,
Jam,
Tu Ju Fshi,
Si lemyshk Politika,
Fucking Bullshit Socialist,
e Gisht Dysh 2x Ku Kesh,
E, Ku Jam Tash Boj,
Plotsim,
Ondrrash Ti Nuk Je Gango,
Tboj Me kcy Tango Ta perbyti rrapin,
Tragjedi si otranto E chill apet,
Nta majt bytha,
Dil Bo Bam Bro Tip refren 200 Lule,
Mrena Shpis Sirenat E Policis,
N’dritare,
Jan Tu M’besdis Kan Ardh,
Me Bo Analiz Jam,
Tu Njek Paren Pa Hap,
Dritaren U,
Stupid Ass Bitch Prej Meje,
E Ki Cigaren Part 2 So,
Tipi Jem,
Amo Goldi,
Prap E Kapi Kta,
Sun Na Gjejn,
Fute npun,
edhe SWaTIn Ngjohna Ma Von,
Njona sonte Tu Bo Squatin Up to The Down,
Krejt Ma Ka Rrenu,
Krevatin Kush a Ky,
Tipi,
Foli Dhipi,
Mu Em Gjiti Tu Bo Hip-hop,
Ma Mir,
Se Cdo,
VIP Shitii Rrimave Tuja,
Kush Ka Mujt,
pjes Ngjiti 1 Milion Tekse,
I Kam Bo,
Pa Fillu Viti N’rrap,
Jom Padrron,
Jeni Fallco,
Silikon Bullshit,
Qet Prej Goje Ma Mir Fute Ni Tampon,
Kallxom Ni Ven,
Qe G-n,
E Kan Permen Ftyren E Kom Tpaster Amanet I Prindit Tem,
Shokun Se Kam Lan,
As Nuk E La,
Sa T’jet,
Jeta Kilos,
In The Bag,
Edhe,
20 Bicikleta Nuk Ka,
Renci Ku Shkon,
Nuk Ka Renci,
Ku Perfundon Veq,
Duna Paren,
Me Qu n’shpi I’m livin,
Si Padron Destinacioni,
Londonn Sikur Te Mahalla,
Qato,
Si Jn Me Mu Asnjonit,
Nuk I Han Pallaaa Ju Sjeni Snitcha,
Po Ma Keq Jeni Bitcha,
Ta Perdhunova Rrapin Easy Man,
Call Me Bishaa 2x Ku Kesh,
E, Ku Jam Tash Boj,
Plotsim,
Ondrrash Ti Nuk Je Gango,
Tboj Me kcy Tango Ta merbyti rrapin,
Tragjedi si otranto E chill apet,
Nta majt bytha,
Dil Bo Bam Bro

Dafina Zeqiri - Tango

me tago ne jetojm
(taram) me tango ne vallzojm
nanaranana
tango mmmmmm....
tango ritmi i jetes
tango shije fantastike

Shakira - Tango

Nunca pense que doliera el amor asi­
Cuando se entierra en el medio de un no
Y un si
Es un di­a ella y otro dia yo
Me estas dejando sin corazon
Y cero de razon

Ay te aviso y te anuncio que hoy renuncio
A tus negocios sucios
Ya sabes que estoy de ti vacunada
A prueba de patadas
Por ti me quede como Mona Lisa
Sin llanto y sin sonrisa
Que el Cielo y tu madre cuiden de ti
Me voy sera mejor asi­

Se que olvidarte no es asunto sencillo
Te me clavaste en el cuerpo como un cuchillo
Pero todo lo que entra ha de salir
Y los que estan tendran que partir
Empezando por mi

Ay te aviso y te anuncio que hoy renuncio
A tus negocios suciios
Ya sabes quee stoy de ti vacunada
A prueba de patadas
Por ti me quede como Mona Lisa
Sin llanto y sin sonrisa
Que el Cielo y tu madre cuiden de ti
Me voy

Talvez tu no eras ese para mi
No se como se puede ya vivir
Queriendo asi­

RAP
Estan patetico, neurotico, satrico y sicotico
Tu no lo ves
El tango no es de a tres
Ahi­ voy planeando espapar y me sale al reves
Pero voy a intentarlo una y otra vez voy

Ay te aviso y te anuncio que hoy renuncio
A tus negocios sucios
Por ti me quede como Mona Lisa
Sin llanto y sin sonrisa
Te aviso que estoy de ti vacunada
Que no me importa nada
Que el Cielo y tu amdre cuiden de ti
Me voy, ya me fui, es mejor asi.


Publikimi: 01/12/2006Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente mbi këtë këngëKastro Zizo - Tango
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tango".
3. Video është e këngës "Tango", por nuk këndohet nga Kastro Zizo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.