Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Kastro Zizo - Mullaga  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

20/10/2010

2010-10-19T23:00:00+00:00

Muzika & Teksti:

Kastro Zizo

Këngë e albumit:

"Ketri, Pula Dhe Njeriu"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010
ref2:

Ti hajde merre
ku do m`kerkoje
ti hajde gjeje veten tënde
mbrenda meje
ti hajde bleje
mos u kurseje
ti hajde gjeje
pjesen time mbrenda teje

kush po don me dit se kush ja nisi ma per para lojen kush po don me dit se kush nga ne te dy e msheli gojen kush po don mu sill si femirija ime e papap para mu ba si femra ime qe kaploj ndjenja si guxon mu sill me mua ti si femra virgjeresha me lutesh ki respekt per mua se jam e verteta ti po don me ndrru menyren time te jeteses po thu lëre alkoolin se do do të vdesesh

ref

Ti hajde merre
ku do m`kerkoje
ti hajde gjeje veten tënde
mbrenda meje
ti hajde bleje
mos u kurseje
ti hajde gjeje
pjesen time mbrenda teje

ta hangsha buzen ta hangsha synin je bisha ime e vogel lali ta qes drynin ta puthi buzen ta preku qafen ta ledhatoj un shpirtin

e shkeli veten time kur bahet fjal per planin per planin me ta ni zonin je anderr e vogel bukur bush ditet e mija hajde msoje veten ??
Ti hajde merre
ku do m`kerkoje
ti hajde gjeje veten tënde
mbrenda meje
ti hajde bleje
mos u kurseje
ti hajde gjeje
pjesen time mbrenda teje


Ky tekst u dërgua nga V... Laura   laii1
Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet