A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kastro Zizo - Papalove  (Feat. Young Zerka)


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/09/2014

2014-09-10T20:35:49

Featuring

Young Zerka

Music & Arrangement:

Alandy

Music & Lyrics:

Kastro Zizo

Lyrics:

Young Zerka

Video Production:

Pro Video


Yeahhh,
Yeahhh,
Alandy, Young Zerka, Kay Zizo Aaa

2X
Dankan m'bone bab, m'bone bab biri im m'bone bab,
Nia , Nia , jeta ime Nia , Nia

Papa 1 milion probleme 1 milion thashetheme,
1 milion femra teme ja,
Jo si nona jote , jo si nona jote (Dankan),
Jo si nona jote Papa, Papa,
Nia, Nia, Nia, Nia, Nia, Nia, si te shpia vjeter,
Si te Nia, Nia, Niaaa,
Nia, Nia, zemra ime si ty Nia nuk bon fmija
Qe t'harroj nje bab te shpia

4X
Te shpia Nia

Reff 2X
When papalove want mean go no were
You break my heart and i can't not stay
We live for ever just don't ring that damn
Neva give away neva neva give away

2X
Dankan m'bone bab, m'bone bab biri im m'bone bab,
Nia , Nia , jeta ime Nia , Nia

Si me rrite me therrime ti babi,
Si me rrite me mundime ti nona jem,
Si u bona me fiksime kur s'kam shpetim,
Pse kerkoja un nga vetja ime un pendim,
Ju kam krah , ju kam jete,
Ju kam dhune , ju kam , ju kam shtet,
Ju kam vet , me keni vet,
Jam ai i vetmi qe nuk po m'thoni Klev,
Ju kam krah , ju kam jete,
Ju kam dhune , ju kam , ju kam shtet,
Ju kam vet , me keni vet,
Jam ai i vetmi qe nuk po m'thoni Klev,

He's got em a sister calling dada, papa,
I know we coming back in ever life solar,
And is a dada morning when i open my eye,
This a dada ina in a kissing good night,

2X
Dankan m'bone bab, m'bone bab biri im m'bone bab,
Nia , Nia , jeta ime Nia , Nia

Dankaaaaaan , Nia
Dankaaaaaan , Nia
Dankaaaaaan , Nia
Dankaaaaaan , Nia ...


Lyrics submited by Visar Berisha
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019