Official Video

Sue & Kastro Zizo - Ajo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/11/2018

2018-11-02T19:00:03

Muzika:

Gramoz Kozeli

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 19
E mban ment se si e nisem?
E mban ment se sa u deshem?
E mban ment se ty te kisha?...me ty une isha dhe ste ndaja me asgje...

E kuptoj se meritoja...
Nuk e dija çfare kerkoja!...
Te rrija prane une hezitoja...
Boten e mohoja, dot une se pranoja...

Mos me thuaj me do...
Kur te doja the jo...
Me zhgenjeve ti, me mohove si njeri...
Sdua t'ja di...tani koha le ta zgjidh...

Ti eja dhe sot...
Te dua dhe lot...
Se une dua veten, shpirti im t'kerkon...
Me do ti dhe sot, eja te une...mos eja ti vetem!


Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:

Më Shumë...