Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo - Asaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Asaj" kënduar nga Kastro Zizo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Wenda - Asaj

Doja une te kthej prap
U luta shume u luta
A don pa faj te t’them me fal, me fal
Sa here fryma mu ka nal
Ti e din sa vujta
Se venin tim ja dhe asaj

Po njesoj a i flet asaj
A i tregon cdo detaij?
A e don ma shume?
Po njesoj a i flet asaj?
A i tregon cdo detaij?
A te ngjan si une?

Dhe nese do kthehesh prap
E ta dish sa vujta
Sdi a deren te ta hap, te t’fal
Sa here fryme pa ty kam marr
Jo pa ty nuk mujta
N’dit me tbukra ti mke vra

Se di pse barr tjam ba
Kerkova pak, shume pak nga ti
A jam, jam une ajo
Qe ke mashtru tu e pa nsy

Po njesoj a i flet asaj
A i tregon cdo detaij?
A e don ma shume?
Po njesoj a i flet asaj?
A i tregon cdo detaij?
A te ngjan si une?

Irkenc Hyka - Asaj

Të gjith botën t'më jepnin
Jo s'më hyn në sy
un në krahët e mi do të mbaj
edhe nëse të thon që un nuk bëj për ty
ti mos i beso aj aj aj
i them asaj
se e dua, se e dua
i them asaj
se e dua, se e dua

Erdhe ti
more syt e mi
zemra nisi te dojë
jemi bashk, në diell dhe në shi
sido jeta të shkojë

falem ti sa her kam faj
dhe kur ndonjëherë të shaj
edhe kur e teproj
edhe kur s'të dëgjoj
ti je gjeja më e shtrenjtë
dije un pa ty skam jete
do të them një të vërtet

Të gjith botën t'më jepnin
Jo s'më hyn në sy
un në krahët e mi do të mbaj
edhe nëse të thon që un nuk bëj për ty
ti mos i beso aj aj aj
i them asaj
se e dua, se e dua
i them asaj
se e dua, se e dua
2x

Bledar - Asaj

Ref:
Zemren ty ta fali
Veq per ty me merr malli
jeten ty ta fali
per kurgja nuk tnali
mrena zemres tem ti je
nuk kam nevoj met lyp ku je
mrena zemres tem ti je ti je

Part1:
Nese te thom un zgjedhe njo
kallxom cilen pe do
Ferrari, Porshe ose Lambo
Tjeter nuk du se ty tkom njo
veq njo veq njo
Ti e din se qka ka tre
Per ty shum moti kom ndje
Ti e din se qka ka tre
Zgjidhe cilen po don me ble

Aj aj aj aj Asnjo si ti nuk o
Aj aj aj aj Per ty jeten un e dho

Ref:
Zemren ty ta fali
Veq per ty me merr malli
jeten ty ta fali
per kurgja nuk tnali
mrena zemres tem ti je
nuk kam nevoj met lyp ku je
mrena zemres tem ti je ti je

Part2:

Tash pe di qka don
Qanten louis vuitton
Mu vesh shtrejt e me bo
shopping ku do qe shkon
Paris Milano
Zürich Lugano
Prishtina Tirana
Ty ti fali te tanat

Aj aj aj aj Asnjo si ti nuk o
Aj aj aj aj Per ty jeten un e dho

Më shumë këngë me këtë titull:

Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente mbi këtë këngëKastro Zizo - Asaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaj".
3. Video është e këngës "Asaj", por nuk këndohet nga Kastro Zizo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.