Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kastro Zizo & Vinsmoker - Lemon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lemon".
3. Video është e këngës "Lemon", por nuk këndohet nga Kastro Zizo & Vinsmoker.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Kastro Zizo & Vinsmoker - Lemon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Produksioni:

Vinsmoker

Këngë e albumit:

"Karantina"

Komente

Asnjë Koment

24/03/2020

2020-03-24T08:12:05+01:00LART NE MAL UNE NDODHEM SOT...
I VETMUAR POR I PLOTE...
SHUME PERGJIGJE PO KERKOJ...
DHE NJE PYETJE SDI TA BEJ...

DO DOREZOHEM PA KUFI...
NE SHTRENGATE E DITE TE MIRE...
DUART LAGUR, LAGESHTIRE...
ATO DUAN LAJMIN E MIRE!

SI KALOVA NEPER RRUGET QE MALLKOVA DJE?
KTHEJA KOKEN NGA E NESERMJA POR ISHTE DJE...
PYES ENGJEJT POR DEMONET MU PERGJIGJEN DHE...

ASNJE FJALE, ASNJE ZE, ASNJE FJALE...

PSE LIMONAT NE LIVADHE I RREMBEVA DJE?...
AKUZUAN KOKEN TIME SI HAJDUT MBI RE...
ME DENUAN DHE KERKUAN,TI RRI LARG NGA NE...

ASNJE FJALE, ASNJE ZE, ASNJE FJALE...

Produksioni: Vinsmoker

Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë