Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo & Flaka Krelani - Breeze Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Breeze" kënduar nga Kastro Zizo & Flaka Krelani.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Breeze".

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN
Kastro Zizo & Flaka Krelani
Publikimi: 16/06/2023
Muzika: Ayy Walker, Jacob Navarrete & Kastro Zizo
Teksti: Ayy Walker, Jacob Navarrete & Kastro Zizo
Studio: Moxart Recording, Nj, Usa
Rec. Mix&Master: Arber Kocllari, Ak Records
Camera: Olsi Beci (Ny Usa)
Dean Anadolli, Arber Roshi & Orges Mburimi
Colored: Roberto Fusha
Costume: Desantila Lika & Dona Matoshi
As Production: Vivian MancellariKastro Zizo & Flaka Krelani - Breeze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Breeze".
3. Video është e këngës "Breeze", por nuk këndohet nga Kastro Zizo & Flaka Krelani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente 0