A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Katerina - Sot Je I Asaj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/06/2013

2013-06-15T00:22:39

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10


Jetojm nje jet pa plag te
te mendoj,por me s'te kam
Athua ndonjehere ty do te harroj,
a thua dhimbjen don te
me pushoj.
ref:Te kam dashur gjith jeten,
me shum ty se veten nje tjeter ti paske dasht,
e lendove zemren time te desha,
pa hile por ti sot je i asaj
strofi i 2:
Sot jet me s'kam s'mundem te jetoj,
kur me ty s'jam a thua ndonjehere ,
ty do te harroj a thua dhimbjen don te me pushoj.
ref:
te kam dashur gjith jeten,
me shum ty si veten ,
nje tjeter ti paske dasht,
e lendove zemren time,
te desha pa hile por ti sot je i asaj
ref:
te kam dashur gjith jeten,
me shum ty si veten .
nje tjeter ti paske dasht,
e lendove zemren time te desha pa hile,
por ti sot je i asaj
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019