Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kauzza

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Emri i Vërtetë:
  • Fitim Zenuni
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
BIOGRAFIA: Kauzza është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Fitim Zenuni ndryshe KauZza E ArTË reper Nga Shtimja, jeton ne Zborc (fshat ne shtime). Ne fillim filloi solo te repovas,me von u bashkua me DENIS DJ dhe BAP-G repera nga komuna e lipjanit.Ka perfunduar klasen e 13.dhe mendon te vazhdoj me multimedia sepse muziken e ka pasion.me shum anon si DJ Fiti.kengen per shokun e tij"vdekja e maturantit"e beri vetem, pa ndihmen e grupit. ia kushtoi shokut te klases te ndjer R.I.P Hekuran Baftiut,,nje 19 vje...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ex Wolf

Fajt

I2rejt

Mistiku

Matolale

Kia

Escobars

3 Treshi

Arbër Kurtaj

Buta

Tags: Kauzza, Kauzza E Arte, Kauzza Arte, Kauzza Art, Fitim Zenuni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet