Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kauzza - Me Mungon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

nanana s`mund te kerkoj te tregoj se me mungon
eja perqafom me thua se prap me do endrra qe me vjen vetem nje kujtim me len mi sjell vargjet e humbra qe jeta nuk mi kthen kom inat tet them qe pa ty ma nuk mundem te jetoj por skom inat ta pranoj se prap te dashuroj me mungon o shpirt me beso nuk t`kom trathtu e nje dit nuk do te jem kur ti ke mem kerku ndarjen se kom desht por fati ndarjen ma dhuroj a`ther ti mos qaj se un po shkoj kom inat te them qe pa ty ma nuk mund t`jetoj pro skom inat ta pranoj se prap te dashurojkom inat te them qe pa ty ma nuk mund te jetoj por skom inat te te them se prap te ashuroj


Ky tekst u dërgua nga BeskoKauzza
Publikimi: 11/01/2012


Kauzza - Me Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mungon".
3. Video është e këngës "Me Mungon", por nuk këndohet nga Kauzza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kauzza:


Komente 2