A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Keda Braja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  36
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Keda Braja është një këngëtare. Në Maj 2015, Keda Braja merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Shum Po M'don"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anjeza Bicaku

Evi Cenga

Jehona Shaqiri

Diti

Olsa Spata Ballguri

Elinda Katiaj

Rozeta Pohja (Rozi)

Bulza Fejzullahu

Rexhije Fazliju

Geta Beqa


Tags: Keda Braja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019