Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keda Braja - Shum Po M'don Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Cdo dit dhe me shum,mungesen tende e vrej.kur duhet perpiqem un qe ta fsheh,genjej. Shum po tdu e fort po mni dhe ti kte e di me kon me ty ja vlen me kon me ty po mpelqen, pse po mdon mkallxon e mthu ti mplotson. Qejfin don me ma bo per asnji sen ti spo mthu jo per mu e di bon cfar do ti bon cfar do ti bon cfar Do.shum po ma nin un tkam zemer dhe ti kte e di shum po du qe ti te jesh me mu ti e di cla du ti e di cka du.

Refreni
Ti po don me kon me mu me kon me mu ti po don me kon me mu sen tjeter sdu sen tjeter sdu.
Ti e di mir qe do me kon me mu me kon me mu ti po dom me u kon me mu sen tjeter sdu sen tjeter sdu.

Cdo dit dhe me shum un ty te du me pran, asnji sekond un vetem ty sdu me tlan. Shum po tdu e fort po mni dhe ti kte e di me kon me ty ja vlen md kon me ty po mpelqen pse po mdo mkallxon e mthu ti mplotson.qejfin don me ma bo per asnji sen ti spo mthu jo per mu e di bon cfar do ti bo cfar do ti bon cfar do . Shum po ma nin un tkom zemer dhe ti kte e di shum po du qe ti te jesh me mi ti e di cka du ti e di cka du.
Keda Braja
Publikimi: 18/02/2015
Festivali: Top Fest 12


Keda Braja - Shum Po M'don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shum Po M'don".
3. Video është e këngës "Shum Po M'don", por nuk këndohet nga Keda Braja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0