A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
KeepMan
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  14
Këndon kryesisht: hip-hop

KeepMan është këngëtar i njohur. Më datë 17 Korrik 2009, KeepMan publikon videoklipin "Fire".

Më datë 29 Shkurt 2012, KeepMan publikon videoklipin "Magot".

Më datë 9 Gusht 2012, Zinxhirt publikon videoklipin "Nasty", në bashkëpunim me KeepMan.

Më datë 17 Prill 2013, KeepMan publikon videoklipin "Homing".

Më datë 7 Qershor 2013, Butch publikojnë videoklipin "Para", në bashkëpunim me Mc Kresha, KeepMan & Lyrical Son.

Më datë 24 Maj 2014, KeepMan publikon videoklipin "Eki & Dollar".

Më datë 1 Nëntor 2014, Mc Kresha publikojnë videoklipin "Beat Murderer", në bashkëpunim me KeepMan & Lyrical Son.

Më datë 22 Dhjetor 2014, KeepMan publikon videoklipin "Si Te Ti".

Më datë 1 Korrik 2016, Mc Kresha & Lyrical Son publikojnë videoklipin "Thirri Krejt Shoqet", në bashkëpunim me KeepMan.

Më datë 28 Korrik 2017, KeepMan publikon videoklipin "My Cherie".

Më datë 11 Gusht 2017, KeepMan publikon videoklipin "Shkupit".

Më datë 13 Shtator 2017, KeepMan publikon videoklipin "Eagle", në bashkëpunim me S4MM.

Më datë 13 Tetor 2017, KeepMan publikon videoklipin "Allo".

Në vitin 2017, Keepman publikon albumin "Specimen"

Më datë 15 Prill 2018, Albanian Outlawz publikojnë videoklipin "Fole", në bashkëpunim me KeepMan.

Më datë 19 Maj 2018, KeepMan & Albanian Outlawz publikojnë videoklipin "Animal".

Më datë 4 Gusht 2018, KeepMan publikon videoklipin "Mademoiselle".

Më datë 3 Dhjetor 2018, KeepMan publikon videoklipin "Smile", në bashkëpunim me Young Zerkën.

Më datë 14 Qershor 2019, Keepman publikon videoklipin "Blasphème".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019