Më mbaj mend (për 1 muaj)


KeepMan - Eagle

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eagle".
3. Video është e këngës "Eagle", por nuk këndohet nga KeepMan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

KeepMan - Eagle  (Feat. S4MM)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  17

Këngë e albumit:

"Specimen"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

S4MM

13/09/2017

2017-09-13T14:59:34+00:00S4MM verse:

A e nite paniken qe e bon,
Far panike be thirre ambulancen,
Une e ekipa just keepin' it chill,
Mu marr me neve kta jo se kan shancen.
She`s mah frends kta jon krejt pussy,
Fuck dat gunshit un maj uzi.
I got dat bam bi**h um pret hoodi,
Ti munesh mu kon akullorja jo gucci.
Mos guxo ti mem rrejt te ftyra,
pare tu bo ndy menyra,
ika se mpret mu detyra
Komercin sma len natyra e ftyra,
2x
I got many men trying to do me wrong but i dont give a f**k
I got 10 bi**hes i can f**k but thats not enough


Ky tekst u dërgua nga anonimm0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga KeepMan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet