A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

KeepMan - Million


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/10/2017

2017-10-19T10:40:44

Song from the album:

"Specimen"It's a long time that we try finding the lyrics to "Million" sung by KeepMan.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from KeepMan attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Etnon. We wish that's the lyrics you are looking for:

I want a million

Spo du me prit rrogë kur bohet i pari
Jom lodhe tu e pa kojshine me ferrari
Me femen tmire a ky djali nuk ka shmek
Ajo rrin me to vec pse ja mushe gojen lek
Sdu me pase neser, du nkohen e tashme
Me udhetu neper bote si minister i punve tjashtme
Du me pase lek merre vesh flleshin
Une ta fali tangon, lema ti mu keshin
E di mvyn rolex unaza gllanc
Sdu me veshe mo Tommy, Armani fallc
Spo du mo kredita, nborxhe mu lidhe
I du vec nji milion krejt problemet mi zgjidhe

I want a million

Duart nalt per nji milion

Spo du me vete sa esht hymja para club-it
Ja du eren pares ma shume se Snoop-i rabit
( Whooh ) Me to e silli boten
Nese i kom paret kurkush sma blen voten
Whooh im in love with a money
Lekte e bojne tveten Im in love with a money
Po du mi pase nji milion nllogari
Mu rrehe me polic e mu mbrojte ne liri
Du me pase firme krejt femna ne staf
Nese kom grip hajde me mpa me zarf
Boronicat mbaj per veti se mu mvyjne te holla
Ami nji milion e msheh shnosh si molla

I want a million

Duart nalt per nji milion

Ma shume i du lekt se Vildanja pozen
Nsasi tpareve e du overdozen
Me ni milion mahalles ja paguj nxemjet
Edhe Ledrit ja zgjidhi 100 problemet
Whoooh me pase lek neper grushta
Tona modelet i boj shoqe te ngushta
Mvyn nji milion se me to i boj dhjete
Mvyn nji milion se me to i boj krejt
Sdu me pase shef du me pase puntore
Du me bo qef me lek neper dore
Me pase anijen teme sigurimin e fshtire
Ami nji milion edhe bohna burre i mire

I want a millionmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019