A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

KeepMan & Albanian Outlawz - Animal


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/05/2018

2018-05-19T12:00:31

See Also

Albanian Outlawz


2x
Sortez les tous,je lessaie animal
j'dire un cher un friend,jomm a prej kanibal
c'est tué rapp,arsyeja per ket hap
e kom pjaten para vete trupi biff et cul en trap

Sortez le buzz,je lessaie animal
j'dire un cher un friend,jomm a prej kanibal
c'est tué rapp,arsyeja per ket hap
e kom pjaten para vete trupi biff et cul en trap

Albanian Outlawz:
Sortez les tous,je laisse animal, sa her qe bojna hap para dojn me na ndal,suksesi omel amo kur-kush po ta fal
Goja po qet t'omel amo s'di per cilen pal.
Foma e vetem si ty mun'i kerren secili shoh feren jo empiktirin
Ti qe je n'gjak prishin koh menaxherit,qihet konkret qia medu si feri
Per pak para tu nejt para detit por nper rruge jan shitblersit
Mohall tu ndalu,lypin librezen perndryshe ta kallxoj ndresin
Senet qe pi boni plot, m'vesi se s'llezi
ju pergjigjem suj mbi atyne qe e blena seksin
s'ke pun kolegiale lere s'munesh me heq vesin
kshu qe t**** krejt estraden, se ma perjet e jap besen.

Keepman:
Sortez les tous,je lessaie animal
j'dire un cher un friend,jomm a prej kanibal
c'est tué rapp,arsyeja per ket hap
e kom pjaten para vete trupi biff et cul en trap

Sortez les tous,je lessaie animal
j'dire un cher un friend,jomm a prej kanibal
c'est tué rapp,arsyeja per ket hap
e kom pjaten para vete trupi biff et cul en trap

Albanian Outlawz:
Spu muj mi pa kto kurva shum u kan gerdit t'shesin
kur vjen puna krejt ti nin tu bertit
s'ko pist ndac me dit,ky mesazh o per enemies
ta thu per neve skeni ni anoj tinzat tuna fillit
ejou man i keepo kombinim i rond sikur
nikotin me weed'o m'faqe me lon perni'
shi-shi po din reperat po shkojn han
ne qendrua'alsina se VIP o leht me kon nigga
mos po don fam tona i don e ndrojm dhe karakterin
endrat tu pa mas'pari s'tu ngopi po prap endra po mbesin
egoista i lidh interesi
nuk o dashni mes njeri-tjetrit
po doni biff e dini ku presim
per krejt enemies,gishtin e mezit.

Keepman:
Sortez les tous,je lessaie animal
j'dire un cher un friend,jomm a prej kanibal
c'est tué rapp,arsyeja per ket hap
e kom pjaten para vete trupi biff et cul en trap

Sortez les tous,je lessaie animal
j'dire un cher un friend,jomm a prej kanibal
c'est tué rapp,arsyeja per ket hap
e kom pjaten para vete trupi biff et cul en trap

Comme un animal
tboj ty minimal
po ho emsi a de bal,thirem kanibal
qaty qe spo kupton,underground po don
a pe qe spo kupton, rrepi jem nuk bon
sdin ca kan krejt po dojn me msu me shkru
Que voulez-vous? Rima shep ju.
Zboj muzik pazari,perdersa s'mha k**i
boma artin shum e kllabin
e kan bo ket shit.
Shkruni rima kot
keepi e o antidot,e kam kapakin per fakera
lojna s'lujna dot
baisse explicite,perdorim illicite
j'ai même un de Félicie de part de fous car cent unit

Sortez les tous,je lessaie animal
j'dire un cher un friend,jomm a prej kanibal
c'est tué rapp,arsyeja per ket hap
e kom pjaten para vete trupi biff et cul en trap

Sortez les tous,je lessaie animal
j'dire un cher un friend,jomm a prej kanibal
c'est tué rapp,arsyeja per ket hap
e kom pjaten para vete trupi biff et cul en trap


Lyrics submited by ggame3067
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019