Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  140
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Keisi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Me talentin e Keisit, ne jemi njohur në “The Voice of Albania 4”, e cila arriti t’ja dilte deri në raundin e “knouckouts”. Keisi, e cila është zhvendosur në Angli që kur ishte vetëm 1-vjec, në fakt ka nisur të merret me muzikë që në moshën 15-vjecare duke marrë pjesë në një “talent show” ku ka mundur të arrijë deri në gjysmëfinale. Ajo momentalisht studion në një prej universiteteve më të mira në Angli. Më datë 6 Shtator 2016, Keisi publikon v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardita Begu

Brikey

Eli Qorri

Valëza Zogaj

Iva Aliko

Dorisa Pacolli

Klara Doçi

Keisi Medini

Dea Strica

Vanny (Vanesa Krasniqi)

Tags: Keisi


Komente mbi këtë artist