Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keisi
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  140
Këndon kryesisht: pop

Keisi është këngëtare. Me talentin e Keisit, ne jemi njohur në “The Voice of Albania 4”, e cila arriti t’ja dilte deri në raundin e “knouckouts”. Keisi, e cila është zhvendosur në Angli që kur ishte vetëm 1-vjec, në fakt ka nisur të merret me muzikë që në moshën 15-vjecare duke marrë pjesë në një “talent show” ku ka mundur të arrijë deri në gjysmëfinale. Ajo momentalisht studion në një prej universiteteve më të mira në Angli.

Më datë 6 Shtator 2016, Keisi publikon videoklipin "Sa Larg". Ky eshte projekti i saj i parë muzikor. Sa i përket tekstit dhe muzikës, këngëtarja është shprehur se Liberian Selimi është marrë me muzikën, me tekst nga Timi ndërsa ajo ka shtuar se klipi është xhiruar në Prishtinë.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist