Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kejsi Tare

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
BIOGRAFIA: Kejsi Tare është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Merret me muzikë prej katër vitesh, ndërsa dy vite më parë ka filluar të ndjekë dhe leksione kantoje. Ajo është shumë aktive në aktivitetet artistike të qytetit të saj. Përpos muzikës, pasione të tjera të saj janë kërcimi dhe aktrimi. Ajo në të ardhmen e sheh veten dhe si një avokate shumë të mirë. Por ajo që dëshiron më shumë është të performojë në një skenë përpara publikut. Në vitin 2018, Kejsi Tare merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Patris Kacuri

Jasmina Dervishi

Klaudia Thartori

Alina Jani

Anjeza Sejdia

Sidorela Hasa

Uendi Goga

Zhaklina Veizaj

Olivja Jaupaj

Kleansa Susaj

Tags: Kejsi Tare


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet