Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kejsi Tola - U Rritem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40

Vetë të desha
Unë vetë te desha
Ti e more vendimin
Dhe pastaj unë heshta

Ti më doje
Ndoshta më doje
Për ty unë isha fryma e fundit
Vetë më thoje

Ti më mungon, kudo që jam
S'e kupton, sa shumë te kam
Po pres pendesen tënde (x2)

Sepse u rritem të dy
A e kujton dashurinë tonë
Nuk kam jetë pa ty
Ti ma ke thone vete ti ma ke thone


Ky tekst u dërgua nga MKejsi Tola
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/08/2018
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 16
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Talelli Production


Kejsi Tola - U Rritem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Rritem".
3. Video është e këngës "U Rritem", por nuk këndohet nga Kejsi Tola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

31
39

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kejsi Tola:


Komente 0