Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Kejsi Tola - U Rritem (Acoustic)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/10/2018

2018-10-28T13:00:01+00:00

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi
Vetë të desha
Unë vetë te desha
Ti e more vendimin
Dhe pastaj unë heshta

Ti më doje
Ndoshta më doje
Për ty unë isha fryma e fundit
Vetë më thoje

Ti më mungon, kudo që jam
S'e kupton, sa shumë te kam
Po pres pendesen tënde (x2)

Sepse u rritem të dy
A e kujton dashurinë tonë
Nuk kam jetë pa ty
Ti ma ke thone vete ti ma ke thone


Më Shumë Këngë Nga Kejsi Tola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet