Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kejsi Tola - Me Ke Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  85Di që njerëzit largohen kur je keq
Ata që të donin kur ishe mirë
Por une jam këtu për ty njeriu im
Në çdo ditë tënden të vështirë

Shoqëria sa më rrallë në telefon
Ku janë miqtë e vjetër pse s’na kujtojnë
Të largohen më mirë që të gjithë
Se m’ke mua shpirt im

Ti m’ke mua, m’ke mua
Të largohen që të gjithë shpirti im
Se m’ke mua

Të dua
Të dua
Të dua

Mërzitem edhe unë me ty ndonjëherë
Më shumë për gjëra koti që nuk kanë vlerë
Por e gjej gjithmonë një formë më fal të them
S’të gënjej dot përmendësh ti më njeh

Dhe kur për një kohë të gjatë nuk jemi parë
Dhe atëherë kur njerëzit na kanë ndarë
I falenderoj unë që të gjithë
Se ma shtuan dashurinë

Ti m’ke mua, m’ke mua
Të largohen që të gjithë shpirti im

Se m’ke mua
Të dua
Të dua
Të dua

Deri n'fund të jetës
Une ia kam dhën premtimin vetes
lutem cdo mengjes per ty
te jesh mire te jemi te dy

ti mke mua
mke mua
te largohen qe te gjith shpirti im
se mke mua
te dua
te dua
te dua


Ky tekst u dërgua nga van15Kejsi Tola
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/10/2018
Festivali: Kënga Magjike 2018
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Production: Threedots


Kejsi Tola - Me Ke Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ke Mua".
3. Video është e këngës "Me Ke Mua", por nuk këndohet nga Kejsi Tola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (5)

30
32
25
33
36

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kejsi Tola:


Komente 1