Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kejsi Vercani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Kejsi Vercani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2014, Kejsi Vercani merr pjesë në The Voice Of Albania 4. Më datë 2 Qershor 2017, Kejsi Vercani publikon videoklipin "Boll"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Ardita Begu

Megan

Ervisa

Marigona Vitia

Xhirjana

Florida Dushku

Jola

Sarentina Cako

Besha

Tags: Kejsi Vercani


Komente mbi këtë artist