Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kela-N

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Egzon Pacolli
BIOGRAFIA: Kela-N është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Egzon Pacolli apo Kela-N esht udhehqs i grupit D`Lonz Recordz. Ai si i vogel e kishte hobi qe te mirrej me Rap. Egzon Pacolli esht nje prej aktivistav te Levizjes Rinore "RiLindja", e cila udhihqet prej Armend A Ibrahimit. Kela-N i ben tekstet e grupit qe jon te gjitha per jeten. Në Korrik 2011, Kela-N merr pjesë në Kosova Fest 2011 me këngën "E Kallim", në bashkëpunim me Don Lorkez....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kacho

Danny Boy

Lil Ami

Rron KRZ

Sony NRG

Agon Nimani

Legjenda

Oran G

Xhema Aka Jemayli

Ummet

Tags: Kela-N, Kela N, Egzon Pacolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet