Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Keler Sufja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Lezhe 
BIOGRAFIA: Keler Sufja është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. AUTOBIOGRAFI: Qe ne femijeri e ne shkolle fillore jam marre me muzike ne aktivitetet shkollore ku jo vetem qe spikasja si kengetari solist me i mire i shkolles e qytetit por drejtuesit e aktiviteteve te ndryshme vune ne pah edhe aftesine time ne te prezantuar. Gjate 8-vjecares kendoja e prezantoja pothuajse te gjitha aktivitetet shkollore. Me vone ne 2003 bashke me disa nga miqt e mi me te mire formuam grupin LRC qe per periudhen ishin nder te p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adriano Rama

Petrit Kola

Joni Aliraj

Gussi

Genti Deda

Armend Ademi

Antre

Petro Xhori

Kelly

Ergys Shahu

Tags: Keler Sufja, Keler


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet