Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Keli 2

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Keli 2 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 6 Shkurt 2016, Keli publikon videoklipin "Nje Moment", në bashkëpunim me Dichy....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Zgjim Baraliu

Net 11

Contraband Gotti

Rolly

Franc Koruni

Mario Beats

Lum Dakaj

T4k

Drama

Ekrem Bislimi


Tags: Keli

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet